• DOĞANAY MAHALLESİ 9012 SOKAK NO:5 KARABAĞLAR İZMİR
  • Pzt - Cts 9.00 - 19.00
    Pazar Kapalı
  • 0506 486 35 78 Bize Ulaşın
Bize formu doldurarak ulaşabilirsiniz...

SU KAÇAĞI TESPİTİ VE YAPILAN İŞLEM

Su Kaçakları Nasıl Olur?

Su gideri tıkanması önemli bir sorundur. Bunun gibi bir başka sorun ise su kaçağıdır. Su kaçakları, tesisatta meydana gelen çatlama ve kırılmalardan dolayı oluşabilir. Boruların tıkanması da zarar vererek kaçağa sebep olabilir. Borularda meydana gelen su kaçağı hem fazla tüketime neden olur ve faturayı artırır hem de yıpranmaya neden olur. Özellikle tahta ve benzeri malzemelerin zarar görmesine de sebep olur.

Su Kaçağının Tespit Edilme Süresi

Su kaçağının sorun olmaması için tespit işlemi yapılması gerekir. Su kaçağının tespit edilmesi kısa bir sürede yapılabilir. Gelişmiş araçlar ile şu kaçağı tespiti için kısa bir süre yeterli olur. Bu tespit işleminde kaçak meydana gelen yer aranır. Firmamız bu tespiti ve sonra da kaçak bulunan yerin tamirini yapar.

Borulara Zarar Vermeden Su Kaçağının Tespiti

Firmamız, su kaçaklarını tespit etmek için teknolojik araçlar ile hizmet verir. Kullandığımız teknolojik araçlar ile su kaçaklarının herhangi bir yere zarar vermeden tespit ediyoruz. Kırmadan su kaçağı bulma işlemi sayesinde hiçbir yere zarar vermeyiz. Su kaçaklarını kolay bir şekilde tespit etmek ve gider tıkanıklıklarını onarmak için bizden hizmet alabilirsini